• Español
 • Polski
 • Français
 • English
 • Русский
 • Čeština
 • Deutsch
 • Nederlands
 • Português
 • Svenska

Projekt: Referens

Łódź

W związku z zakończeniem w bieżącym roku modernizacji historycznego odcinka ulicy Piotrkowskiej w Łodzi oraz faktem, że ostatnie jej odcinki wyposażone zostały w lampy produkcji Waszej firmy, składam Państwu serdeczne podziękowanie za współpracę, wyrażając jednocześnie nadzieję na jej dalsze utrzymanie. Latarnie famy "ART METAL", zwłaszcza zaś tzw. "pastorał łódzki" uzyskały uznanie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków jak również zostały bardzo dobrze przyjęte przez mieszkańców Łodzi. Sądzić należy, że również winnych miejscach naszego miasta będą mogły być zastosowane Państwa ładne i wysokiej jakości wyroby.

Z poważaniem
Wiceprezydent Miasta Łodzi
Bolesław Parzyjagła

Zielona Góra

Rejon Energetyczny Zielona Góra ma obecnie na terenie miasta zainstalowanych 20 szt. latarni stylowych firmy "ART METAL". Estetycznie wykonany aluminiowy odlew słupa nie stwarza kłopotów z jego konserwacją, jednocześnie dobrze komponuje ze starą zabudową miasta podnosząc jej walory. Łatwy sposób montażu ułatwia pracę monterom przy pracach eksploatacyjnych.

Kierownik Rejonu
inż. Euzebiusz Duchoń

Pszczyna

Rejon energetyczny Pszczyna GGL Sp. z o.o. dokonał wyboru produktów firmy "Art Metal" pośród wielu ofert firm specjalizujących się w produkcji oświetlenia stylowego dostosowanego do staromiejskiego charakteru rynku, przyległych uliczek, skwerów, placyków i parków. Wybór nasz został zaakceptowany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Wybraliśmy słupy typu A1a, A3a oraz lampiony 01 tworzące wraz i wysięgnikiem typ oprawy AW. Trwałość, estetyka i solidność wykonania a także bezpieczeństwo osób trzecich utwierdziło nas w wyborze Waszej oferty. Nie bez znaczenia jest rzetelność i terminowość dostawy. Uzgodnione terminy są przez firmę "Art Metal" dotrzymywane. Zdaniem RG Pszczyna firma Art Metal jest firmy, z którą współpraca układa się bardzo dobrze, jest elastyczna w negocjacjach i zasługuje na słowa uznania.

Wiceprezes Zarządu
mgr inż. Mieczysław Kowalczuk

Łeba

Miasto Łeba dokonało wyboru produktów "Art Metal" spośród wielu ofert firm specjalizujących się w produkcji oświetlenia zewnętrznego. Estetyczny odlew aluminiowy słupa nie stwarza kłopotów z jego konserwacją w nadmorskim - wietrznym klimacie, a trwałość i solidność wykonania, oraz bezpieczeństwo osób trzecich utwierdziło nas w wyborze oferty. Nie bez znaczenia jest też rzetelność i terminowość dostaw. Ogólnie Firma zasługuje na słowa uznania.

Z-ca Burmistrza Miasta
mgr inż. Rafał Dawid

  Prenumerera på vårt nyhetsbrev

  Få den senaste informationen om våra produkter, tjänster och evenemang från oss.

  Genom att prenumerera på nyhetsbrevet godkänner du villkoren i sekretesspolicyn.

  F.P.H. Art Metal Sp.j.

  Adress: Jabloniowa 124,
  83-331 Lapino Kartuskie,
  Polen

  Skatt nr.: PL5891592239

  Telefon: +48 58 681 80 78, +48 58 681 80 65
  Mobiltelefonnummer: +48 538 99 77 22
  FAX: +48 58 681 80 64

  E-post: info@art-metal.pl

  Öppettider: Måndag till fredag 07:30-15:30

  F.P.H. Art Metal Sp.j.
  Handelsfilial i Warszawa

  Adress: Przemyslowa 6 ,
  05-082 Blizne Laszczynskiego (Warszawa)
  Polen

  Telefon: +48 22 487 52 07

  E-post: warszawa@art-metal.pl

  Öppettider: Måndag till fredag 09:00-16:00

  (c) Art Metal sp. j. 2021r.

  Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du villkoren för behandling av personuppgifter i webbplatsföreskrifterna.

  Webbplatsen använder cookies och behandlar den inmatade informationen i enlighet med den sekretesspolicy som beskrivs i webbplatsreglerna.

  Webbplatsbestämmelser